
Boek een accommodatie in mei of juni en ontvang 15% last minute korting!
Per nacht vanaf:
€ 60In de nabije omgeving van de vakantiewoning Badhotel 331 zijn leuke voorzieningen en worden veel activiteiten georganiseerd. In Callantsoog vind u bijvoorbeeld meerdere restaurants, strandpaviljoens voor een gezellig hapje en drankje. Een supermarkt is om de hoek voor eventuele boodschappen.
Het strand is op loopafstand, hier worden in de zomerperiode veel activiteiten georganiseerd. Zoals een ochtendritje paardrijden of leer kitesurfen bij de lokale kitesurf school. De vele wandel- en fietsroutes door het prachtige duingebied leiden u naar nabij gelegen plaatsen zoals Julianadorp aan Zee en Schoorl.
Keuken | 4-pits elektrisch kookplaat, magnetron, koelkast, vaatwasser |
Woonkamer | eettafel met 4 stoelen, 1 x 3-zitsbank, 2 fauteuils |
Audio | Tv |
Badkamer | toilet, wastafel, ligbad |
Slaapkamer | 2 x 1-persoons boxspring, 2 x 1-persoons dekbed, kledingkast |
Terras | divers tuinmeubilair |
Extra | digitale tv, draadloos internet, 3e etage met balkon |
er ontbrak ons aan niets, uitstekend onderhouden appartement.
Rustige locatie, niet gehorig. Het appartement is zeer compleet ingericht, er is aan alles gedacht. Genoeg parkeerplaats . Op loopafstand van strand en dorp.