Vakantievilla De Wielen 64 in Sint Maarten

Villa – De Wielen 64

  • Aantal personen 6
  • Aantal slaapkamers 3
  • Wellness ja
  • Huisdieren ja
  • Wi-Fi beschikbaar ja
  • Sint Maarten
  • Kleinschalig vakantiepark
  • Strand op fietsafstand
  • 1 Slaapkamer, badkamer begane grond
  • Zwembad
  • Sauna

Per nacht vanaf:

€ 90
Boeken & beschikbaarheid

Beschikbaarheid

Het mooie en comfortabele ingerichte nieuwe bungalow ligt op een top locatie op het Recreatiepark “De Wielen”. Aan de grens van het nieuwe park met veel privacy door de grote tuin met twee zonnige terrassen.

Het huis, recent opgeleverd en nieuw, biedt plaats aan 6 personen. Een ideaal huis voor een groot gezin of voor een vakantie met een samengesteld gezelschap. Door de slaapkamer en badkamer op de begane grond is het geschikt voor mindervalide vakantiegangers of zorgt voor voldoende privacy voor een samengesteld reisgezelschap.

De bungalow is sfeervol ingericht, en ook aan de kleine vakantiegangers is gedacht door de aanwezigheid van een babybedje, kinderstoel en kinderservies. Ook buiten heb je alle ruimte om te genieten. Op het terras aan de voorzijde van het huis staat een fijne loungeset.

Dichtbij de kust en vlakbij het bruisende stadje Schagen.

Het park ligt in Sint Maarten (Noord-Holland) waar het nog rustig en vredig is. Niet de drukte van de stad en het strand, maar wel alles dichtbij. We zijn vier seizoenen open en er is altijd iets te doen.

Kom tot rust in het kleinschalige park met zwembad, speeltuin en sportveldje.

  • openlucht zwembad
  • speeltuin met kabelbaan en trampoline
  • kantine met (snack)bar en biljart
  • Jeu de Boules baan

Op Recreatiepark De Wielen beleeft u een heerlijke tijd. Het park bestaat momenteel uit 135 verblijfsaccommodaties (chalets en bungalows) en dat worden er 176. Het park heeft onder andere een groot openluchtzwembad, een speelweide en een sportveldje. Het park is een prima uitvalsbasis voor een heerlijke vakantie of voor een paar dagen er tussenuit!

Het zwembad is open van 1 mei tot half september.

  • Openluchtzwembad
  • Speelweide met water/zand speelelementen en Jeu de boules terrein
  • Een sportveldje die omgetoverd kan worden tot gezellige evenementen tent
  • Landelijke omgeving
  • Omgeven door weilanden met koeien en bloembollenvelden
  • Ongedwongen en rustige sfeer
  • Zeer gastvrij
  • Zes kilometer van strand en zee
  • Drie kilometer van de stad Schagen
  • Twee kilometer van golfbaan Dirkshorn
  • In de buurt de steden Alkmaar en Den Helder (boot naar Texel)

Omgeving van De Wielen 64

In de nabije omgeving van het vakantiehuis De Wielen 64 zijn leuke voorzieningen en worden veel activiteiten georganiseerd. In Callantsoog vind u bijvoorbeeld meerdere restaurants, strandpaviljoens voor een gezellig hapje en drankje. Een supermarkt is om de hoek voor eventuele boodschappen.

Het strand is op fietsafstand, hier worden in de zomerperiode veel activiteiten georganiseerd. Zoals een ochtendritje paardrijden of leer kitesurfen bij de lokale kitesurf school. De vele wandel- en fietsroutes door het prachtige duingebied leiden u naar nabij gelegen plaatsen zoals Julianadorp aan Zee en Schoorl.

Hal toilet
Keuken inductie kookplaat, vaatwasser, koelkast, oven
Woonkamer eettafel met 6 stoelen, 4-zits bank, 2 fauteuils
Audio tv
Bijkeuken wasmachine, droger, vriezer
Slaapkamer 1. begane grond 1 x 2-persoons boxspring, 2 x 1-persoons dekbed
Badkamer 1. begane grond inloopdouche, badkamermeubel
Slaapkamer 2. 2 x 1-persoons boxspring, 2 x 1-persoons dekbed
Slaapkamer 3. 2 x 1-persoons boxspring, 2 x 1-persoons dekbed
Overloop toilet
Badkamer 2. inloopdouche, badkamermeubel
Terras divers tuinmeubilair
Extra draadloos Internet, digitale tv, kinderbed, kinderstoel

Erg goed en alle faciliteiten aanwezig

We hebben genoten van het verblijf in De Wielen 57. Alle benoemde faciliteiten waren aanwezig in het huis en waren in goede staat. Enkel de stofzuiger is misschien toe aan vervanging.

Het park op zichzelf kenmerkt zich als rustig en verzorgd. We hebben regelmaat gebruik gemaakt van het zwembad. Daarnaast is de aanwezige speeltuin uitgebreid genoeg voor verschillende generaties en is de horeca uitstekend.

Fam. Graat, september 2022

Mooi huisje in een fijne omgeving.

Een super leuk en mooi huisjes. Prachtige plekjes in de buurt om te gaan verkennen en dicht bij zee.

Fam. B-V, september 2022